Strona główna
Bezpieczna szkoła...

Jak pracowaliśmy ?

„Prawna ochrona dóbr osobistych człowieka,

w tym nietykalności cielesnej a zwyczaje szkolne"

   Zadanie nr 4 w ramach projektu „Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń” dotyczyło  Prawnej ochrony dóbr osobistych człowieka w tym nietykalności cielesnej, a zwyczajów szkolnych. Przystąpiliśmy do niego pod koniec listopada z dużym zaangażowaniem jak zwykle do kolejnych zadań. Zadanie zostało podzielone na obszary dla poszczególnych klas: i tak uczniowie klas 6 - tych mieli do zrealizowania na lekcji wychowawczej gotowy kwestionariusz ankiety i scenariusz lekcji, uczniowie klas  5 plakat ( 1 na klasę ) "Stop wulgaryzmom"-  klasy 4 plakat (1 na klasę ) "relacje - chłopcy -dziewczęta -język , kultura osobista -czy uczniowie klną i dlaczego? , natomiast uczniowie klas 0 - 3 znaki zakazu dotyczące właściwych , kulturalnych zachowań - " nie przeklinamy, nie bijemy się , nie popychamy się i.t.p.

 

 

 

 


© 2015 SP 7 ŁOMŻA
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.